Festo ADNGF-25-50-P-A 554236
Fast pris plus moms
Skick
Begagnad
Plats
Wiefelstede Tyskland
Kompakt cylinder Festo ADNGF-25-50-P-A  554236
more Images
Festo ADNGF-25-50-P-A  554236
Festo ADNGF-25-50-P-A  554236
Festo ADNGF-25-50-P-A  554236
Festo ADNGF-25-50-P-A  554236
Festo ADNGF-25-50-P-A  554236
Festo ADNGF-25-50-P-A  554236
Festo ADNGF-25-50-P-A  554236
Festo ADNGF-25-50-P-A  554236
Festo ADNGF-25-50-P-A  554236
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Kompakt cylinder
Tillverkare:
Festo
Modell:
ADNGF-25-50-P-A 554236
Skick:
bra (begagnad)
Pris och plats
Fast pris plus moms
Plats:
26215 Wiefelstede, DE Tyskland
Beskrivning
Pneumatikcylinder, luftcylinder, normcylinder, klämscylinder, kompaktcylinder
-Tillverkare: Festo, kompaktcylinder typ ADNGF-25-50-P-A 554236
-Slaglängd: 50 mm
-Kolv: Ø 25 mm
Gbedoqv Hp Rspfx Aafol
-Kolvstång: Ø 10 mm