Festo DPZ-16-25P-A-KF
Fast pris plus moms
Skick
Begagnad
Plats
Wiefelstede Tyskland
Cylinder med dubbla kolvar Festo DPZ-16-25P-A-KF
more Images
Festo DPZ-16-25P-A-KF
Festo DPZ-16-25P-A-KF
Festo DPZ-16-25P-A-KF
Festo DPZ-16-25P-A-KF
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Cylinder med dubbla kolvar
Tillverkare:
Festo
Modell:
DPZ-16-25P-A-KF
Skick:
begagnad
Pris och plats
Fast pris plus moms
Plats:
26215 Wiefelstede, Deutschland Tyskland
Beskrivning
-Tillverkare: Festo, dubbelkolvscylinder typ DPZ-16-25P-A-KF
-Slaglängd: 20 mm
-Kolv: Ø 16 mm
-Kolvstång: Ø 8 mm