332V-1100 Palettenzange
Lastbilsmonterad kran
Kinshofer
332V-1100 Palettenzange
Fast pris plus moms
Tillverkningsår
2019
Skick
Begagnad
Plats
Bovenden
Uppgifter om maskinen
- Maskinbeteckning:
- Lastbilsmonterad kran
- Tillverkare:
- Kinshofer
- Modell:
- 332V-1100 Palettenzange
- Tillverkningsår:
- 2019
- Skick:
- begagnad
Pris och plats
Fast pris plus moms
- Säljarens plats:
- Alte Bundesstraße 48, 37120 Bovenden, Tyskland
Ringa
Tekniska detaljer
- Miltal:
- 1 001 km
- Första registrering:
- Tomvikt:
- 355 kg
- Färg:
- svart
- Förarhytt:
- annan
- Växeltyp:
- annan
- Lastkapacitet:
- 1 900 kg
- Utrustning:
- kran
Erbjudandets detaljer
- Annons-ID:
- A21130832
- Referensnummer:
- Uppdatering:
- senast den 30.01.2026
Beskrivning
Fordonsplats: Bovenden,
Inklusive Kinshofer rotator och övre upphängning!
Dykdjup ca 1100 mm till 1650 mm!
Gujdpfxeyf Nwuo Akceb
Öppningsbredd ca 400 mm till 1400 mm! UPPGIFTER OM TILLBEHÖR UTAN GARANTI, ändringar, mellanförsäljning och fel förbehålles!
Annonsen har översatts automatiskt. Översättningsfel kan förekomma.
Gujdpfxeyf Nwuo Akceb
Leverantör
Observera: Registrera dig gratis eller logga in, för att få tillgång till all information.
Registrerad sedan: 2002
2 419 Annonser online
Skicka förfrågan
Telefon & Fax
+49 551 8... annonser
Dessa annonser kan också vara av intresse för dig.
Småannons
Burghaun
1 189 km
Mobil lastkran
KinshoferPalettenzange / Zange KM 332 V - 1100 / NEU lagern
Småannons
Burghaun
Anläggningsmaskin
KinshoferPalettenzange / Zange KM 332 V - 1100