Lenze G50BH121MVAR2C00 M55AP080M045E00CTZ
Fast pris plus moms
Tillverkningsår
2018
Skick
Begagnad
Plats
Wiefelstede Tyskland
Växelmotor 0,75 kW 106 varv/min Lenze G50BH121MVAR2C00  M55AP080M045E00CTZ
more Images
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Växelmotor 0,75 kW 106 varv/min
Tillverkare:
Lenze
Modell:
G50BH121MVAR2C00 M55AP080M045E00CTZ
Tillverkningsår:
2018
Skick:
mycket bra (begagnad)
Pris och plats
Fast pris plus moms
Plats:
26215 Wiefelstede, DE Tyskland
Beskrivning
Växelmotor, elmotor, elväxelmotor, cylindrisk växelmotor, växelmotor med broms
-Tillverkare: Lenze, konisk växelmotor
-Växellåda: Typ G50BH121MVAR2C00
-Varvtal: 106,0 varv/min / Vridmoment: 65 Nm
-Motor: Typ M55AP080M045E00CTZ
-Effekt: 0,75 kW / 50 Hz
-Axel: Ø 25 x 45 mm