Dubbelsidig limapplicerare OSAMA S2R-1000
Arbetsbredd: 1000 mm
Min./max. genomgångshöjd: 0-90 mm
Diameter på appliceringsvalsar: 185 mm
Matningshastighet: 18 m/min
Gbedpfx Aajyvpkwjfol
Motoreffekt: 0,37 kW
Annonsen har översatts automatiskt. Översättningsfel kan förekomma.
Arbetsbredd: 1000 mm
Matningshastighet: 18 m/min
Gbedpfx Aajyvpkwjfol
Motoreffekt: 0,37 kW