STVD-50-30-STD
Pneumatiska cylindrar
Parker
STVD-50-30-STD
Fast pris plus moms
Skick
Begagnad
Plats
Wiefelstede
Uppgifter om maskinen
Pris och plats
Fast pris plus moms
- Säljarens plats:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Tyskland
Ringa
Erbjudandets detaljer
- Annons-ID:
- A4545517
- Referensnummer:
- Uppdatering:
- senast den 12.06.2024
Beskrivning
Pneumatikcylinder, luftcylinder, pneumatikstempel, luftstempel, standardcylinder, stoppcylinder
Gsdpfx Akjfm A Uqecoit
-Tillverkare: Parker, stoppcylinder
-Typ: STVD-50-30-STD
-Slaglängd: 25 mm
-Kolv: Ø 50 mm
-Kolvstång: Ø 32 mm
-Mått: 185/112/H95 mm
-Vikt: 1,80 kg
Annonsen har översatts automatiskt. Översättningsfel kan förekomma.
Gsdpfx Akjfm A Uqecoit
-Typ: STVD-50-30-STD
-Slaglängd: 25 mm
-Kolv: Ø 50 mm
-Kolvstång: Ø 32 mm
-Mått: 185/112/H95 mm
-Vikt: 1,80 kg
Skicka förfrågan
Telefon & Fax
+49 4402 ... annonser
Dessa annonser kan också vara av intresse för dig.
Småannons
Kežmarok
1 229 km
BAZ med 4 spindlar och rutnätsbord
CosmecNR/E
CosmecNR/E
Småannons
Wiefelstede
997 km
Lindningsmotor 8,5 Nm 500 rpm