Sanwa TRP-1060-SV AXIA
Tillverkningsår
2026
Skick
Ny
Plats
Schwalmtal Tyskland
Automatisk stansmaskin Sanwa TRP-1060-SV AXIA
more Images
Sanwa TRP-1060-SV AXIA
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Automatisk stansmaskin
Tillverkare:
Sanwa
Modell:
TRP-1060-SV AXIA
Tillverkningsår:
2026
Skick:
ny
Pris och plats
Plats:
Vogelsrather Weg 53, 41366 Schwalmtal, Deutschland Tyskland
Referensnummer:
Sanwa TRP-1060-SV AXIA
Uppdatering:
senast den 16.01.2026
Beskrivning
Specifikation:
Max arkbana: 740 x 1060 mm
Min arkbana: 330 x 400 mm
Maximal stanskraft: 3,0 MN
Hastighet: 8 000 ark/h
Gedelyqrcepfx Aafsbl
Bearbetningsbara material:
Papper min. 80 g/m²
Karton upp till 2 000 g/m²
Wellpapp upp till 4 mm