Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Skick
Begagnad
Plats
Tönisvorst Tyskland
Motor Servax Drives 112-28-MK-FAM2
more Images
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Motor
Tillverkare:
Servax Drives
Modell:
112-28-MK-FAM2
Skick:
begagnad
Pris och plats
Plats:
Tönisvorst Tyskland
Beskrivning
Drivningseffekt 15 kW
Spänning 380 V
Strömstyrka 28 A