Siemens 1LE16033AB490AK4-Z
Fast pris plus moms
Skick
Ny (helt fungerande)
Plats
Lanaken Belgien
Elmotor Siemens 1LE16033AB490AK4-Z
more Images
Siemens 1LE16033AB490AK4-Z
Siemens 1LE16033AB490AK4-Z
Siemens 1LE16033AB490AK4-Z
Siemens 1LE16033AB490AK4-Z
Siemens 1LE16033AB490AK4-Z
Siemens 1LE16033AB490AK4-Z
Siemens 1LE16033AB490AK4-Z
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Elmotor
Tillverkare:
Siemens
Modell:
1LE16033AB490AK4-Z
Skick:
ny
Funktionalitet:
helt fungerande
Pris och plats
Fast pris plus moms
Plats:
Montaigneweg 2, 3620 Lanaken, België Belgien
Ringa
Tekniska detaljer
Effekt:
160 kW (217,54 hk)
Varvtal (min.):
1 490 varv/min
Inspänning:
690 V
Ingångsfrekvens:
50 Hz
Ingångsström:
275 A