665-600-IR800
Rullkurvtransportör 90° + rakt stycke
Transnorm
665-600-IR800
EXW Fast pris plus moms
Tillverkningsår
2005
Skick
Begagnad
Plats
Würzburg
Uppgifter om maskinen
- Maskinbeteckning:
- Tillverkare:
- Transnorm
- Modell:
- 665-600-IR800
- Tillverkningsår:
- 2005
- Skick:
- begagnad
Pris och plats
EXW Fast pris plus moms
- Plats:
- Gattingerstr. 11 B&C, 97076 Würzburg, Deutschland
Ringa
Erbjudandets detaljer
- Annons-ID:
- A9110384
- Referensnummer:
- RA1238
- Uppdatering:
- senast den 13.05.2026
Beskrivning
Rullkurva 90° med raksträcka 830 mm
Fabrikat: Transnorm
Typ: TS 2712
Tillverkningsår: 2005
Projekt: N124592
Transportvinkel: 90°
Nominell bredd: 600 mm
Ytterbredd: 665 mm
Inneradius: 800 mm
Rullavstånd: rak sträcka 85 mm
kurva 100 mm
Hastighet: 0,5 m/s
Tillval: 3 stödben
Gbodpfx Aok Aa Nuoafsl
Transportmått: L x B x H = 2800x700x500 mm
För individuell och professionell rådgivning, kontakta oss gärna.
Ring oss eller skicka ett mail.
Vi hjälper dig gärna med planering och genomförande av dina projekt.
Vi ser fram emot att höra från dig.
Med vänlig hälsning
Ditt team hos Dr. Sonntag GmbH & Co. KG
Din specialist och kontakt för intralogistik.
Annonsen har översatts automatiskt. Översättningsfel kan förekomma.
Fabrikat: Transnorm
Typ: TS 2712
Tillverkningsår: 2005
Projekt: N124592
Transportvinkel: 90°
Nominell bredd: 600 mm
Ytterbredd: 665 mm
Inneradius: 800 mm
Rullavstånd: rak sträcka 85 mm
kurva 100 mm
Hastighet: 0,5 m/s
Tillval: 3 stödben
Gbodpfx Aok Aa Nuoafsl
Med vänlig hälsning
Leverantör
Observera: Registrera dig gratis eller logga in, för att få tillgång till all information.
Senast online: förra veckan
Registrerad sedan: 2011
707 Annonser online
Skicka förfrågan
Telefon & Fax
+49 931 4... annonser
Dessa annonser kan också vara av intresse för dig.
Småannons
Altdöbern
987 km
Vakuumpump med roterande skovel
BuschRA0250D Sauerstoff
BuschRA0250D Sauerstoff
Småannons
Neuss
1 244 km
Vakuumpump Roterande lamellpump
BuschRA 100
BuschRA 100
Babenhausen
1 287 km
Brödskivare
WabämaR 400 EX
WabämaR 400 EX
Gondelsheim
Kapsåg med returtransportanordning Timber
Adolf John AB 2 Bauholzkreissäge SägeAB II Besäumsäge Holzssäge 380V
Tata
Hydraulisk press 2ton Atsugi AP-2
Atsugi Model AP-2-M2 ton
Atsugi Model AP-2-M2 ton
Neukamperfehn
Lådställ Hyllställ Hyllställ
SSI Schäfer R3000 / Länge: 1,34 lfm. /1.534 x 300 mm (HxT)
Bègles
PRETREATmaker IV - Förbehandling av DTG
SCHULZEPretreatMaker IV
SCHULZEPretreatMaker IV
Wiefelstede
997 km
Fastspänningskub
Guss1000/600/H400 mm
Guss1000/600/H400 mm
Wiefelstede
998 km
Driven rulltransportör
unbekanntTyp 600 x 3000 mm
unbekanntTyp 600 x 3000 mm