GSL German Standard Lift D090070CFV10300
Fast pris plus moms
Skick
Begagnad
Plats
Wiefelstede Tyskland
Hydraulcylinder GSL German Standard Lift D090070CFV10300
more Images
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Hydraulcylinder
Tillverkare:
GSL German Standard Lift
Modell:
D090070CFV10300
Skick:
begagnad
Pris och plats
Fast pris plus moms
Säljarens plats:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Tyskland Tyskland
Beskrivning
Hydraulcylinder, stödcylinder, hydraulkolv, tryckkolv
-Cylinder: Ø 90 mm
-Kolvstång: Ø 70 mm
-Rör Ø utvändigt: mm
-Slaglängd: 300 mm
-Total längd indragen: 530 mm
-Fäste kolvstång: Ø 44 mm kulled