Hanselifter E-MES150-15-05
VB plus moms
Skick
Begagnad
Plats
Borken Tyskland
Elektrisk lådlyftare Hanselifter E-MES150-15-05
more Images
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Elektrisk lådlyftare
Tillverkare:
Hanselifter
Modell:
E-MES150-15-05
Skick:
mycket bra (begagnad)
Pris och plats
VB plus moms
Plats:
Dunkerstrasse 29, 46325 Borken/Burlo, Deutschland Tyskland
Beskrivning
Hanselifter E-MES150-15-05 Elektrisk lådlyft/minilift 150 kg 0,15 kW 2x12V
Mått L x B x H: 870 x 600 x 1790 mm
Drivtyp: semielektrisk
Bygghöjd: 1790 mm
Däck: polyuretan
Markfrigång: 70 mm
Egenvikt: 66 kg
Gaffellängd: 475 mm
Lyfthastighet: 50 mm/s
Lyfthöjd: 1500 mm
Gisdpfxoivd Ruo Aafet
Lastcentrum: 230 mm
Max. plattformshöjd: 1500 mm
Plattformsstorlek L x B mm: 475 x 600 mm
Hjulbas: 680 mm
Max. lastkapacitet: 150 kg
Vändradie: 850 mm