Pfaff 335 begagnade till salu (553)
Amsterdam Symaskin
PFAFF335
Győr Symaskin
PFAFF335
SWF - PFAFF SilberblauATHLO belt - BH203L3E
Reichenbach im Vogtland CNC-roterande huvudsymaskin
PFAFF-KSLKSL110 - CNC-Drehkopf Nähanlage 2500x800
Günzburg Manuell pallvagn
PFAFFHU25-115 TS
Wiefelstede Elmotor 0,25 kW 1410 rpm
PFAFFPNE
Wiefelstede Fäste vinsch
Pfaff-silberblauD 270001
Wiefelstede Konsolvinsch
Pfaff-silberblau0239015 0,16 bis 0,35 t
Wiefelstede Skruvmejsel
Pfaff-silberblauSHE 2,5 Hub 200 mm
Wiefelstede Kortslag tunggodscylinder 100 t 700 bar
PfaffRFS100 Hub 20 mm
Wiefelstede Elmotor 0,245 kW 2800 varv/min
PfaffPKD 321
Wiefelstede Vevvinsch
Pfaff0104000 1,5 to
Wiefelstede Maskintransportrulle
Pfaff1,0 t
Wiefelstede Maskintransporthjul 6 t
PfaffGS-6000T
Nuripaşa Symaskin
Dürkopp Adler,Pfaff,Strobel,Success
Tyskland Symaskin
Dürkopp Adler/CSTA/Pfaff
Tyskland Symaskin
Pfaff/Adler/Global2-Nadel
Hergensweiler Vridbord för svetsning,Vridbord,Positionerare
Sideros,Pfaff,ProtecSHD 1000 F
Spanbroek Lyftbord
'Pfaff Silberblau' Hubtisch | Hubtisch
Tata Högpresterande skruvmejsel med snäckväxel
Pfaff-silberblauHSE63
Győr 3 transport, 2 nålar, flatbäddssömnad
PFAFF1526
Gondelsheim Pelarsvängkran Svängkran Svängkran Rephiss
Pfaff Kran Drehkran Hallenkran 3,5mDemag 250Kg 3,5m Druckluft Seilzug
Győr Programmerbar kil- eller varmluftssvetsning
PFAFF8320-111/101
München Symaskiner
Juki - Dürkopp Adler - Pfaff - JackBruce-Amf Reece - Maier Unitas
Wiefelstede Rullar för transportband Transportrullar
unbekannt**Ø 56 x 335 mm