Still EXV12
VB plus moms
Tillverkningsår
2019
Skick
Begagnad (helt fungerande)
Plats
Strzałkowo Polen
Gångstaplare Still EXV12
Gångstaplare Still EXV12
Gångstaplare Still EXV12
Gångstaplare Still EXV12
Gångstaplare Still EXV12
Gångstaplare Still EXV12
Gångstaplare Still EXV12
Gångstaplare Still EXV12
more Images
Still EXV12
Still EXV12
Still EXV12
Still EXV12
Still EXV12
Still EXV12
Still EXV12
Still EXV12
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Gångstaplare
Tillverkare:
Still
Modell:
EXV12
Tillverkningsår:
2019
Skick:
begagnad
Funktionalitet:
helt fungerande
Drifttimmar:
912 h
Pris och plats
VB plus moms
uthyrning:
är möjligt
Säljarens plats:
Babin Oledry 10, 62-420 Strzałkowo, Polen Polen
Ringa
Tekniska detaljer
Lastkapacitet:
1 200 kg
Lyfthöjd:
2 024 mm
Fri lyfthöjd:
1 012 mm
Bränsletyp:
elektrisk
Masttyp:
duplex
Byggnadshöjd:
1 490 mm
Drivtyp:
Elektro
Referensnummer:
SL15958SP
Uppdatering:
senast den 02.10.2025
Beskrivning
Dragstaplar
Masthöjd: Duplex
Skick: Driftsklar och fullt fungerande
Tekniskt skick: Bra
Gijdpfx Aksxha E Hecjt
Batterispänning: 24V