Centerlös rundslipmaskin Ghiringhelli M100SP400
Arbetsstyckets diameter: 1–50 mm
Maximal insticksliplängd: 100 mm
Slipstensdiameter max.: 406 mm
Slipstensdiameter min.: 260 mm
Slipstensbredd: 80 mm
Slipstens varvtal nytt: 2140 varv/min
Slipstens varvtal slitet: 2579 varv/min
Gbedpfx Aaoxz R U Esfol
Periferihastighet: 45 m/s
Indexerbarhet drivhjul: ±6 °
Drivhjulsdiameter max.: 200 mm
Drivhjulsdiameter min.: 80 mm
Drivhjuls varvtal: 0–140 varv/min
Rondellens varvtal: 200 varv/min
CNC-styrning: Siemens 810 GA3
Maskinens bredd: 3100 mm
Maskinens djup: 2700 mm
Maskinens höjd: 2000 mm
Totalvikt: 2500 kg
Total effekt: 12 kVA
Strömförsörjning: 380 V/50 Hz
Hydraultryck: 2–3 MPa
Pneumatiktryck: 0,5 MPa
Ingen garanti lämnas för riktigheten, fullständigheten eller aktualiteten i uppgifterna.
Annonsen har översatts automatiskt. Översättningsfel kan förekomma.
Slipstensdiameter max.: 406 mm
Slipstensdiameter min.: 260 mm
Slipstensbredd: 80 mm
Gbedpfx Aaoxz R U Esfol
Periferihastighet: 45 m/s
Indexerbarhet drivhjul: ±6 °
Drivhjulsdiameter max.: 200 mm
Drivhjulsdiameter min.: 80 mm
CNC-styrning: Siemens 810 GA3
Maskinens bredd: 3100 mm
Maskinens djup: 2700 mm
Maskinens höjd: 2000 mm
Totalvikt: 2500 kg
Total effekt: 12 kVA
Strömförsörjning: 380 V/50 Hz
Hydraultryck: 2–3 MPa
Pneumatiktryck: 0,5 MPa
Dessa annonser kan också vara av intresse för dig.
Småannons
Gussago
1 713 km
Ghiringhelli M100 CNC 1A
GhiringhelliM100 CNC 1A
GhiringhelliM100 CNC 1A
Småannons
Zuchwil
1 609 km
Automatisk svarv
CitizenCincom M32-4M5
CitizenCincom M32-4M5
Contamine-sur-Arve
Centrallös slipmaskin cnc
GHIRINGHELLIM100
GHIRINGHELLIM100
Contamine-sur-Arve
Centrallös slipmaskin cnc
GHIRINGHELLIM100
GHIRINGHELLIM100
Iserlohn
Polermaskin med roterande indexeringsbord
HAU
HAU
Offenbach an der Queich
Cylindrisk slipmaskin - Exteriör
WMWSA6U x 3000
WMWSA6U x 3000
Dietzenbach
Kontinuerlig polermaskin
HAUR60
HAUR60
Dietzenbach
Kontinuerlig polermaskin med roterande bord
BULAMP81 - sofort verfügbar
BULAMP81 - sofort verfügbar
Offenbach an der Queich
Kuggfräsningsmaskin
LORENZSN 8 / 630
LORENZSN 8 / 630
Österrike
CNC-bänkpressar
KK KletzerCNC Abkantpresse KKI EUROPA XL 6050 mm x 600 to, Y