Bauer Bg20-37 begagnade till salu (3 951)
Wiefelstede Växelmotor 0,37 kW 157 varv/min
BAUERBG20-37
Wiefelstede Växelmotor 0,37 kW 34 rpm
BAUERBG20-37/DV08MA4-TOF/MG
Wiefelstede Växelmotor 0,37 kW 87 rpm
BAUERBG20-37/D07LA4
Wiefelstede Växelmotor 0,55 kW 55 rpm
BAUERBG20-37/DV08LA4-ST-K
Wiefelstede Växelmotor 0,55 kW 133 varv/min
BAUERBG20-37
Wiefelstede Växelmotor 0,37 kW 51 varv/min med frekvensomriktare
BAUERBG20-37W
Wiefelstede Växelmotor 0,37 kW 51 varv/min
BAUERBG20-37W
BAUERBG20-37W
Wiefelstede Kugghjulsmotor 0,37 kW 90 rpm
BAUERBG20-37W
Wiefelstede Växelmotor 0,37 kW 19,5 varv/min
BauerBG30Z-37/DV08MA4-TOF-ST-K/E008B5
Wiefelstede Växelmotor 1,1 kW 54 varv/min
BAUERBG40-37
Wiefelstede Växelmotor 0,37 kW 34 varv/min
BAUERBG20-11
Wiefelstede Växelmotor 0,18 kW 25 varv/min