NBP-1300A
Vertikal CNC-bearbetningscentral
Feeler
NBP-1300A
Tillverkningsår
2012
Skick
Begagnad
Plats
Jasło
Uppgifter om maskinen
- Maskinbeteckning:
- Tillverkare:
- Feeler
- Modell:
- NBP-1300A
- Tillverkningsår:
- 2012
- Skick:
- begagnad
Pris och plats
- Plats:
- Towarowa 29, 38-200 Jaslo, Polska
Ringa
Erbjudandets detaljer
- Annons-ID:
- A19491171
- Uppdatering:
- senast den 29.09.2025
Beskrivning
Feeler NBP 1300A
tillverkningsår 2012
Rörelse X-axel 1300 mm
Rörelse Y-axel 610 mm
Rörelse Z-axel 600 mm
Bord 1500x600 mm
Spindel 12 000 varv/min
BT40
Kylning genom spindeln
Styrsystem Heidenhain TNC 530
Gbsdjww Indepfx Aafsl
Annonsen har översatts automatiskt. Översättningsfel kan förekomma.
tillverkningsår 2012
Rörelse X-axel 1300 mm
Rörelse Y-axel 610 mm
Rörelse Z-axel 600 mm
Bord 1500x600 mm
Spindel 12 000 varv/min
BT40
Kylning genom spindeln
Styrsystem Heidenhain TNC 530
Gbsdjww Indepfx Aafsl
Dessa annonser kan också vara av intresse för dig.
Småannons
Förenade kungariket
1 406 km
CNC-svarv
MORI SEIKISL-600B/2000
MORI SEIKISL-600B/2000
Småannons
Hessisch Lichtenau
1 139 km
CNC 3+2 axligt vertikalt bearbetningscenter, fräsmaskin, VMC, BAZ, 5-axligt fräscentrum
DECKEL MAHODMU 35 M - SIEMENS 810D mit ShopMill
Gondelsheim
Takkran, hallkran, spårvidd 14260 mm
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Jünkerath
Fräsmaskin
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V