Bearbetningscenter
HURCO VMX 30

Tillverkningsår
2003
Skick
Begagnad
Plats
Sankt Daniel Österrike
Bearbetningscenter HURCO VMX 30
Bearbetningscenter HURCO VMX 30
Bearbetningscenter HURCO VMX 30
Bearbetningscenter HURCO VMX 30
more Images
HURCO VMX 30
HURCO VMX 30
HURCO VMX 30
HURCO VMX 30

Uppgifter om maskinen

Maskinbeteckning:
Bearbetningscenter
Tillverkare:
HURCO
Modell:
VMX 30
Tillverkningsår:
2003
Skick:
mycket bra (begagnad)

Pris och plats

Plats:
St. Daniel 81, 9635 Dellach, Österreich Österrike
Ringa

Erbjudandets detaljer

Annons-ID:
A7840610
Uppdatering:
senast den 05.01.2025

Beskrivning

Styrsystem: Ultimax
Verktygsfäste: SK40
Bordstorlek: 1020 x 510 mm
Ndsdpfx Asitk Ncjfrea
Rörelsebanor: x-760, y-510, z-610 mm
Varvtal: 10 000 rpm
24-positions verktygsväxlare
IKZ (invändig kylning genom spindeln)
Tillbehör: 2 hydrauliska maskinskruvstycken, diverse verktygshållare

Annonsen har översatts automatiskt. Översättningsfel kan förekomma.

Leverantör

Registrerad sedan: 2007

47 Annonser online

Ringa

Skicka förfrågan

Markus 
Tyskland
Österrike
Schweiz
Förenta staterna
Förenade kungariket
Frankrike
Belgien
Spanien
Mexiko
Italien
Nederländerna
Polen
Ryska federationen
Vitryssland (Belarus)
Ukraina
Estland
Turkiet
Nya Zeeland
Irland
Tjeckien
Danmark
Finland
Sverige
Norge
Luxemburg
Grekland
Litauen
Lettland
Island
Portugal
Brasilien
Venezuela
Argentina
Ungern
Slovakien
Rumänien
Moldavien
Slovenien
Serbien
Montenegro
Albanien
Kroatien
Bulgarien
Nordmakedonien
Bosnien och Hercegovina
Israel
Egypten
Marocko
Indien
Indonesien
Sydkorea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
Kina, Folkrepubliken
Taiwan
Iran
Bangladesh
Observera: Din förfrågan vidarebefordras till alla säljare i maskinkategorin. Detta gör att du kan få väldigt många erbjudanden.
Förfrågan kunde inte skickas. Försök igen senare.

Telefon & Fax

+43 4718 ... annonser
Dessa annonser kan också vara av intresse för dig.
Småannons
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 t
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 t
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 t
more images
Tyskland Mögglingen
1 376 km
Vertikalt bearbetningscenter
HURCOVMX 30 t
Kontrollerad handlare
Ringa
Småannons
Ytslipmaskin ELB-Schliff Komet 4
Ytslipmaskin ELB-Schliff Komet 4
Ytslipmaskin ELB-Schliff Komet 4
Ytslipmaskin ELB-Schliff Komet 4
Ytslipmaskin ELB-Schliff Komet 4
more images
Tyskland Lüdenscheid
1 203 km
Ytslipmaskin
ELB-SchliffKomet 4
Kontrollerad handlare
Ringa
Småannons
CNC fräsmaskin Hurco VMX 30
CNC fräsmaskin Hurco VMX 30
more images
Tyskland Tyskland
1 121 km
CNC fräsmaskin
HurcoVMX 30
Ringa
Småannons
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30
more images
Tyskland Borken
1 169 km
Vertikalt bearbetningscenter
HURCOVMX 30
Ringa
Småannons
Vertikal bearbetningscentrum HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikal bearbetningscentrum HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikal bearbetningscentrum HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikal bearbetningscentrum HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikal bearbetningscentrum HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikal bearbetningscentrum HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikal bearbetningscentrum HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikal bearbetningscentrum HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikal bearbetningscentrum HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikal bearbetningscentrum HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
more images
Schweiz Root
1 595 km
Vertikal bearbetningscentrum
HARTFORD MATRIXVMC 560 AH
Kontrollerad handlare
Ringa
Småannons
Vertikal fleroperationsmaskin HURCO VMX30 UHSI
Vertikal fleroperationsmaskin HURCO VMX30 UHSI
Vertikal fleroperationsmaskin HURCO VMX30 UHSI
Vertikal fleroperationsmaskin HURCO VMX30 UHSI
more images
Frankrike Contamine-sur-Arve
1 755 km
Vertikal fleroperationsmaskin
HURCOVMX30 UHSI
Ringa
Småannons
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 i
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 i
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 i
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 i
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 i
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 i
more images
Ungern Szigetszentmiklós
1 424 km
Vertikalt bearbetningscenter
HURCOVMX 30 i
Kontrollerad handlare
Ringa
Småannons
Center svarv och spindel svarv NILES-ZERBST DLZ 630III
Center svarv och spindel svarv NILES-ZERBST DLZ 630III
Center svarv och spindel svarv NILES-ZERBST DLZ 630III
Center svarv och spindel svarv NILES-ZERBST DLZ 630III
Center svarv och spindel svarv NILES-ZERBST DLZ 630III
more images
Tyskland Tyskland
1 047 km
Center svarv och spindel svarv
NILES-ZERBSTDLZ 630III
Kontrollerad handlare
Ringa
Småannons
Bearbetningscentraler - vertikala HURCO VMX 30
Bearbetningscentraler - vertikala HURCO VMX 30
Bearbetningscentraler - vertikala HURCO VMX 30
Bearbetningscentraler - vertikala HURCO VMX 30
Bearbetningscentraler - vertikala HURCO VMX 30
Bearbetningscentraler - vertikala HURCO VMX 30
Bearbetningscentraler - vertikala HURCO VMX 30
more images
Nepal Khumjung
6 156 km
Bearbetningscentraler - vertikala
HURCOVMX 30
Kontrollerad handlare
Ringa
Småannons
CNC-fräsmaskin Hurco VMX30 HSi
CNC-fräsmaskin Hurco VMX30 HSi
CNC-fräsmaskin Hurco VMX30 HSi
CNC-fräsmaskin Hurco VMX30 HSi
CNC-fräsmaskin Hurco VMX30 HSi
CNC-fräsmaskin Hurco VMX30 HSi
CNC-fräsmaskin Hurco VMX30 HSi
more images
Nederländerna Rossum
1 240 km
CNC-fräsmaskin
HurcoVMX30 HSi
Kontrollerad handlare
Ringa
Småannons
Bearbetningscentrum - universellt MAHO  (DMG) MH 700 CB - 5 axis
Bearbetningscentrum - universellt MAHO  (DMG) MH 700 CB - 5 axis
Bearbetningscentrum - universellt MAHO  (DMG) MH 700 CB - 5 axis
Bearbetningscentrum - universellt MAHO  (DMG) MH 700 CB - 5 axis
Bearbetningscentrum - universellt MAHO  (DMG) MH 700 CB - 5 axis
Bearbetningscentrum - universellt MAHO  (DMG) MH 700 CB - 5 axis
Bearbetningscentrum - universellt MAHO  (DMG) MH 700 CB - 5 axis
more images
Tyskland Tyskland
1 047 km
Bearbetningscentrum - universellt
MAHO (DMG)MH 700 CB - 5 axis
Kontrollerad handlare
Ringa
Småannons
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 Hsi
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 Hsi
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 Hsi
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 Hsi
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 Hsi
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 Hsi
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 Hsi
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 Hsi
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 Hsi
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 Hsi
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 Hsi
Vertikalt bearbetningscenter HURCO VMX 30 Hsi
more images
Ungern Iszkaszentgyörgy
1 435 km
Vertikalt bearbetningscenter
HURCOVMX 30 Hsi
Kontrollerad handlare
Ringa
Småannons
Fräsmaskiner Hurco VMX 30 t
Fräsmaskiner Hurco VMX 30 t
Fräsmaskiner Hurco VMX 30 t
Fräsmaskiner Hurco VMX 30 t
more images
Tyskland Emmelshausen
1 312 km
Fräsmaskiner
HurcoVMX 30 t
Kontrollerad handlare
Ringa
Småannons
BAZ 330 x 300 x 250 med 40.000 varv/min Matsuura LX-O
BAZ 330 x 300 x 250 med 40.000 varv/min Matsuura LX-O
BAZ 330 x 300 x 250 med 40.000 varv/min Matsuura LX-O
BAZ 330 x 300 x 250 med 40.000 varv/min Matsuura LX-O
more images
Nederländerna Babberich
1 197 km
BAZ 330 x 300 x 250 med 40.000 varv/min
MatsuuraLX-O
Kontrollerad handlare
Ringa
Småannons
5-axligt vertikalt bearbetningscenter Hurco VMX 30 Ui
5-axligt vertikalt bearbetningscenter Hurco VMX 30 Ui
5-axligt vertikalt bearbetningscenter Hurco VMX 30 Ui
5-axligt vertikalt bearbetningscenter Hurco VMX 30 Ui
5-axligt vertikalt bearbetningscenter Hurco VMX 30 Ui
5-axligt vertikalt bearbetningscenter Hurco VMX 30 Ui
5-axligt vertikalt bearbetningscenter Hurco VMX 30 Ui
5-axligt vertikalt bearbetningscenter Hurco VMX 30 Ui
more images
Förenade kungariket Thurmaston
1 463 km
5-axligt vertikalt bearbetningscenter
HurcoVMX 30 Ui
Kontrollerad handlare
Ringa