BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
Skick
Begagnad
Plats
Darwen Förenade kungariket
BRIDGEPORT VMC500XP BRIDGEPORT VMC500XP
more Images
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
BRIDGEPORT VMC500XP
Tillverkare:
BRIDGEPORT
Modell:
VMC500XP
Skick:
begagnad
Pris och plats
Plats:
Lancashire BB3 3DF, United Kingdom Förenade kungariket
Beskrivning
Bridgeport VMC 500 XP, Fanuc 18i-M styrsystem, BT 40 spindel, år 2001, vikt 2500 kg
Specifikationer:
X: 500 mm
Y: 340 mm
Z: 520 mm
Effekt: 10 kW
Gbodpfxey N Ulyo Aafsl
Varvtal: 12 000 rpm
Antal verktygsplatser (ATC): 16
Kon: BT40
Bordbredd: 360 mm
Bordlängd: 840 mm